Līklīniju parkets

Īsumā par parketu:

  • Unikālas dizains

  • Konstruēts kā divslāņu parkets

  • Biezs 6mm cēlkoka slānis

  • Eļļots ar dabīgajām un izturīgajām OSMO eļļām

  • Pieejams vairāk kā 10 dažādos toņos

  • Piedāvājam ieklāšanu

Neatkārtojamo izskatu grīdai piešķir dēļu sākotnējās formas. Katram dēlim tiek atrasta īstā vieta grīdā tā, lai samazinātu atgriezumus un izceltu dabisko skaistumu, tādējādi rūpējoties par dabu un reizē padarot unikālu katru grīdu, ko izgatavojam.

Grīdas segums ir konstruēts kā divslāņu parkets, kur 6mm ozola lamele ir uzlīmēta uz 12mm saplākšņa. Tādā veidā tas iegūst stabilitāti, mainoties sezonām un gaisa mitrumam.

Izvēloties parketu ar šāda biezuma cēlkoka slāni, to būs iespējams atjaunot nesalīdzināmi vairāk reizes, kā līdzīgu lētāku produktu, kas sāks atmaksāties jau pēc 20 gadiem. Ja pēc tehniskajiem parametriem mūsu līklīniju parkets sāks atmaksāties tikai pēc gadiem, tad izskata ziņā tas būs milzīgs ieguvums jau no pirmās dienas.

 

Parketu mēs eļļojam ar Osmo dabiskajām cietvaska eļļām, kas tam piešķir lielisku izskatu un augstu izturību. To kopšana un atjaunošana ir ļoti vienkārša. Parkets pieejams vairāk kā 10 dažādos toņos. 

Tāpat arī ir iespējams iegādāties neeļļotu parketu. Tad to būs iespēja Jums apstrādāt pēc saviem ieskatiem.

Lai klientam atvieglotu procesu, kas saistīts ar jaunās grīdas iegādi, mēs piedāvājam veikt telpu uzmērīšanu,  parketa piegādi un ieklāšanu. 

Mūsu ražoties līklīniju parkets tiek līmēts pie pamatnes ar speciālu parketa līmi, lai izvairītos no tā kustēšanās un nodrošinātu īstu stabilitātes sajūtu, pa to staigājot. 

No saviem klientiem saņemam atsauksmes, ka sajūtu ziņa, staigājot pa mūsu izgatavotajām grīdām, nekas tām nelīdzinās. 

Bright Wood

I N T E R I O R S